Hizmetlerimiz

 

Hizmetlerimiz

CarParking, İstanbul Havalimanı'na en yakın konumda otopark hizmeti vermektedir. CarParking olarak yalnızca bir otopark hizmeti sunmanın dışında size zaman kazandıracak ve rahatlıkla havalimanı terminaline ulaşımınızı sağlayacak üst noktada hizmet vermekteyiz.

CarParking, İGA İstanbul Havalimanı'na sadece 5 dk uzaklıkta yer almaktadır. 7/24 hizmet sunan firmamız kuruluşu aşamasında, sizlerin rahatlığı göz önünde bulundurularak ve aynı zamanda zamandan tasarruf sağlayabilmeniz amacıyla özellikle bu bölgede konuşlandırılmıştır.

Aracınızı CarParking'e park ettikten sonra işiniz çok pratik. Ücretsiz servisimiz ile İstanbul Havalimanı iç hatlar ya da dış hatlar gidiş terminaline rahatlıkla ulaşırsınız. İstanbul Havalimanı'na dönüşlerinizde de iç hatlar ya da dış hatlar geliş terminalinden CarParking özel servisleri ile karşılanır, otoparkımıza transferiniz hızlı ve konforlu bir şekilde gerçekleştirilir.

CarParking'de yalnızca en ekonomik hizmeti almakla kalmazsınız, aynı zamanda da aracınızı emin ellere teslim etmenin rahatlığını yaşarsınız.

CarParking'de tüm bu hizmetleri çok uygun fiyat avantajları ile alırken gözünüz asla arkada değildir.

Aracınızı İstanbul Havalimanı'nın yanı başında ki otoparkınızda uygun yere park edersiniz ve anahtarınızı teslim etmenize gerek kalmadan servisimiz sizi havalimanına götürür.

7/24 izlenen kamera sistemi ile gözünüz arkada kalmaz. Üstelik araçlarınız otoparkımızda olduğu sürece motorlu taşıtlar mesleki faaliyet sigortası kapsamında sigorta altına alınır.

Dönüşünüzde servisimiz sizi terminal kapısında bekliyor olacak ve aracınızı bıraktığınız yere getirecek.

Aracınız 3 Gün ve üzeri sürelerde otoparkımızda kaldığı durumlarda havalimanı servis hizmetlerimizden ücretsiz faydalanabilirsiniz.